Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Międzynarodowego Salonu Sztuki Dziecięcej Jawor - Turnov 2022

Miło nam poinformować, że 32. konkurs plastyczny Międzynarodowego Salonu

Sztuki Dziecięcej Jawor - Turnov 2022 został rozstrzygnięty. W konkursie udział wzięło 190 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi, autorstwa dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół powiatu jaworskiego oraz z czeskiego Turnova. Komisja konkursowa dokonała wyboru laureatów konkursu, a także wybrała prace na wystawę pokonkursową.

PRACE NAGRODZONE

Laureaci konkursu:
Julia Andruchów,
 13 lat, Kot Van Gogha
2 miejsce,  III Kat.  11 – 13 lat

Maja Gierasimow, 14 lat, Słońce
2 miejsce,  IV Kat.  14 – 18 lat

Gratulujemy  Laureatom i pani Małgorzacie Fuglewicz!

Dziękujemy za udział.

Uroczysty wernisaż wystawy pokonkursowej, z wręczeniem nagród  laureatom odbędzie się w czwartek, 15 grudnia 2022 r. o godzinie 12.00 w Muzeum Regionalnym w Jaworze.